UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie przestrzegają przepisów to chyba prawidłowo ! Piratów powinno się karać od 5000 zł. do przynajmniej 20000 zł. Gwarantuje skuteczność nawet 90% mniej tych, co lubią depnąć !


Anuluj