UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurła! No,nie wytrzmie ! A,kto się pytam, w tym kraju legalnie dorobił się milionów. Idąc do toalety mówię,że Idę do urzędu skarbowego oddać należny im podatek . To tyle co im się należy
Kurła! No,nie wytrzmie ! A,kto się pytam, w tym kraju legalnie dorobił się milionów. Idąc do toalety mówię,że Idę do urzędu skarbowego oddać należny im podatek . To tyle co im się należy