UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło poczytać gdy zamiast o emerytach i rencistach handlujących na rynku, piszecie o prawdziwej kontrabandzie. Prędko ktoś inny pojawi się na ich miejsce. W przyrodzie nic nie ginie - jest popyt, pojawi się i podaż.


Anuluj