UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skarb Państwa to np. żywi wszelkiej maści złodziejskie pasożyty w więzieniach, leczy ich , opiera i ubiera, a te pasożyty jak wyjdą to jeszcze na Skarb Państwa narzekają, to tak jakby na matkę narzekali, patologia i tyle, niech ta patologia jedzie gdzieś do ruskich i tam handluje kontrabandą i przestanie tu normalnym ludziom truć bo to ci normalnie ludzie potem ich w więzieniach karmią za swoje podatki
gerdesa