UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wrażenia po maratonie W.P. : zdaje sie że rozdając ciepłe napoje gratis organizatorom nie starczyło pieniędzy na papier toaletowy (chyba, że zakładali że przez 10 godzin nie będzie nikt go potrzebował)
Magda
wrażenia po maratonie W.P. : zdaje sie że rozdając ciepłe napoje gratis organizatorom nie starczyło pieniędzy na papier toaletowy (chyba, że zakładali że przez 10 godzin nie będzie nikt go potrzebował)
Magda