UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tortury śmiercia, to powinna być kara by się wtedy zastanowili, w więzieniu mi nic nie zrobią, bo będzie siedział z pedofila i i innym odpadem społecznym


Anuluj