UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś się zastanawiałam jak na takich reagują "koledzy współlokatorzy z celi "? Kochają, lubią, szanują? Czy w nich jednak jeszcze nadzieja?
XY
Dziś się zastanawiałam jak na takich reagują "koledzy współlokatorzy z celi "? Kochają, lubią, szanują? Czy w nich jednak jeszcze nadzieja?
XY