UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś się zastanawiałam jak na takich reagują "koledzy współlokatorzy z celi "? Kochają, lubią, szanują? Czy w nich jednak jeszcze nadzieja?

XY

Anuluj