UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro prywatny inwestor z Góry Chrobrego zrezygnował, bo sezon zimowy za krótki, więc nie było czasu na przejęcie i przygotowanie góry przez miasto. Poczekajmy do następnego sezonu zimowego i wtedy będziemy mogli mieć uzasadnione pretensje lub uzasadnioną dumę. Pożyjemy, zobaczymy.

Kubuś

Anuluj