UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obiecali, że zaczną kopać, a teraz rzucili na tą inwestycję 32 mln. To chyba psu na budę. I tak się robi z wyborców jeleniów.
Wyszło szydło z worka
Obiecali, że zaczną kopać, a teraz rzucili na tą inwestycję 32 mln. To chyba psu na budę. I tak się robi z wyborców jeleniów.
Wyszło szydło z worka