UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obiecali, że zaczną kopać, a teraz rzucili na tą inwestycję 32 mln. To chyba psu na budę. I tak się robi z wyborców jeleniów.

Wyszło szydło z worka

Anuluj