UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idąc Twoim tokiem rozumowania to pozamykać wszystkie sieci handlowe polskie, typu Piotr i Paweł, Żabka, Społem i Stokrotka - skoro tam tak drogo - bo konkurencyjność się im nie opłaca, jakoś Niemieckie Lidl i kaufland mają taniej i jeszcze z tego czerpią zyski. Polak Polaka oskubie co do grosza, a potem biadolenie że nbogatych niemców dorabiamy. Gdzie i tak lidl w Polsce jest droższy niż ten sam sklep (produkt) w Niemczech.
Tomasz 85