UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bardzo proste, bo na węglu to Rosjanie zarabiają i mają pieniądze w swoim budżecie, a im zależy na tym, żeby u nas port się nie rozwinął, bo może przejąć część ładunków i turystów z innych krajów jakie pływają do Kaliningradu. A jak wiadomo Rosjanie wolą, żeby to do nich pływali, chociaż mają duże obostrzenia ze względów militarnych i politycznych i nie mają takiej infrastruktury turystycznej, jak u nas. Dlatego boją się przekopu dlatego, że mogą przegrać rywalizację gospodarczą i turystyczną. Chcą nas blokować, żebyśmy się nie bogacili No i oczywiście mieć haka politycznego na Polskę, żeby nam zaszkodzić, jak np będziemy przeciwko nim działać w ONZ, to mogą nam powiedzieć: jak wy nas nie poprzecie to my wam zablokujemy Cieśninę.

Gienek

Anuluj