UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę mnie dziwi ta opinia i wyrok dla kierowcy Hondy. Może jednak zwolnił przed skrzyżowaniem? Nikt nie potwierdził? Kierowca karetki pędził jak opętany i staranował by wszystko na swojej drodze. Dobrze, że nie trafił w autobus.

Phihihi

Anuluj