UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta sprawa jest ciężka do wyjaśnienia, bo według przepisów to kierowca karetki jest winien. Więc sąd w tym przypadku powinien odstąpić od kary dla obu kierowców. To był nieszczęśliwy wypadek. I TYLE.

rozsądny

Anuluj