UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta sprawa jest ciężka do wyjaśnienia, bo według przepisów to kierowca karetki jest winien. Więc sąd w tym przypadku powinien odstąpić od kary dla obu kierowców. To był nieszczęśliwy wypadek. I TYLE.
rozsądny
Ta sprawa jest ciężka do wyjaśnienia, bo według przepisów to kierowca karetki jest winien. Więc sąd w tym przypadku powinien odstąpić od kary dla obu kierowców. To był nieszczęśliwy wypadek. I TYLE.
rozsądny