UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedzie karetka na sygnale to masz bezwzględnie ustąpić jej pierwszeństwo przejazdu. Koniec kropka.
kierowca21
Jedzie karetka na sygnale to masz bezwzględnie ustąpić jej pierwszeństwo przejazdu. Koniec kropka.
kierowca21