UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zamiast biedronek i innej stonki, powinny powstać duże sieciowe sklepy nasze polskie, i też byłaby praca dla wielu tysięcy ludzi, z tą różnicą, że to byłby polski sklep i polski pracodawca i właściciel. Niemcy mają u siebie swoje( z tego co wiem) trzy sieci supermarketów i nie dorabiają innych


Anuluj