UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziewczyny z Biedronki przy Fromborskiej. sa usmiechniete, czyste, zadbane i co najważniejsze zadowolone z pracy i płacy. Pewnie żeby mogło byc wiecej szmalu. To kazdy by chciał. Nawet ten który zarabia ponad 10-15 koła.


Anuluj