UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze robolom z biedronki niech się za robotę wezmą a nie latają po sądach a tak w nawiasie nikt im nie karze pracować w biedronce

Biedronka

Anuluj