UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze robolom z biedronki niech się za robotę wezmą a nie latają po sądach a tak w nawiasie nikt im nie karze pracować w biedronce
Biedronka
Bardzo dobrze robolom z biedronki niech się za robotę wezmą a nie latają po sądach a tak w nawiasie nikt im nie karze pracować w biedronce
Biedronka