UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Były wybory później, bo w 2010,ale ustawa z 2007.Uwzględniała to, że ktoś może być w czasie kadencji, ale też żeby nie było nieskończonej ciągłości. Taki, był jej zamysł. Można być 2 razy po 3 ale później musi być przerwa.


Anuluj