UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nie"słup" - ustawa z 2007r wprowadzająca dwie kadencje nie przerywała kadencji w toku. Przepis dotyczył kadencji od wyborów po wejściu w życie nowych przepisów. A może było tak, że w tym przypadku wybory wg nowej ustawy nie odbywały się w 2007r. tylko później? Można to sprawdzić.


Anuluj