UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Krystyno odpowiedziała Pani słupowi, więc dlaczego teraz nie ? Może, pytania nie koniecznie wygodne ? To, przepraszam. Wracając do bycia przez Panią 13 lat w Radzie Nadzorczej SM Nad Jarem. Według KRS jest Pani w niej od co najmniej 15.10.2002 r do 2016 r. Zmiany przepisów nastąpiły w 2007 r. a od tego czasu można było być 2 razy po 3 lata w radzie nadzorczej SM ? To jak do 2016 r. ? Człowiek całe życie się uczy to może mi Pani to wyjaśni, bo ja nie wiem. A co do grzeczności i szacunku, po co się tym chwalić ? To, powinno być naturalne. Co do wyborów w Okręgu 1,gdyby mieszkańcy chcieli Panią wybrać do Rady Miejskiej to Pani by miała 997 głosów a Pani dyrektor Mikulska 132.Ale. .. było odwrotnie. Mało tego, radny z SLD miał około 500 a nie wszedł. Więc ponowię pytanie, czy czuje się Pani przedstawicielem elblążan a zwłaszcza okręgu wyborczego nr. 1 ? Zwłaszcza pełniąc, tak poważną funkcję ?
nie"słup"