UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooo przepraszam, wraz z koleżankami i kolegami z PO zaserwował mieszkańcom 30 % podwyżkę. Lubi prezydenta miasta, chociaż na swym FB udostępniał wątpliwości odnośnie wiaduktu. Jak zawieje, jak zawieje.
ZWiejskiej.