UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo przepraszam, wraz z koleżankami i kolegami z PO zaserwował mieszkańcom 30 % podwyżkę. Lubi prezydenta miasta, chociaż na swym FB udostępniał wątpliwości odnośnie wiaduktu. Jak zawieje, jak zawieje.

ZWiejskiej.

Anuluj