UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W mieście Elbląg tak wygląda a w Gminie Elbląg przy ul. Browarnej podobnie. Przed wyborami obietnice, niby poszanowanie mieszkańców gminy a potem typowe olewanie. Bardzo dużo osób uprzedzało, żeby nie wybierać starej elity, ale wyborcy nie posłuchali a teraz mamy to, co mamy. Szkoda gadać!