UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie warte wypociny pseudo anonimowego autora, który wstydzi się nazwiska własnego i własnych myśli? A może jest byłym radnym który nie dostał się do obecnej rady bo tak zadecydował suweren?!
Kat_Na_Idiotów