UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie warte wypociny pseudo anonimowego autora, który wstydzi się nazwiska własnego i własnych myśli? A może jest byłym radnym który nie dostał się do obecnej rady bo tak zadecydował suweren?!

Kat_Na_Idiotów

Anuluj