UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem którą to już kadencje mowa jest o przekopie. Była PO i była wizja przekopu, potem przyszedł czas na PiS i znowu wałkowanie przekopu. Po nich znowu PO i dalej przekop, przekop i przekop. Teraz mamy znowu PiS i co - i dalej kopią i kopią. Ludzie obudźcie się. Zwróćcie uwagę ilu polityków już było i ilu obiecywało, a ilu łopaty wbijało. Jedni to już nawet słupek w kampanii samorządowej wbijali (jakby to od samorządu zależało - w dodatku samorządu z woj. warmińsko-mazurskiego na terenie pomorskiego). Zrozumcie, że polityka to gra na emocjach. Pamiętacie jak kiedyś wszyscy politycy żyli odłączeniem Elbląga od Olsztyna i przyłączeniem do pomorskiego. .. .i co? I nic. Nie ufajcie, sami sprawdzajcie i nie dajcie się wciągać, bo znowu zbliża się okres kampanii wyborczej i znowu będą grać na naszych emocjach próbując wmawiać, że jak przyjdą do władzy to przekop będzie. Proszę bardzo czwarty rok rządów PiS i słupek wbity (który notabene woda porwała). Za takie spełnianie obietnic wyborczych to ja bardzo dziękuję i na nich nie głosuję. Nie dam się zrobić w trąbę.
petrus