UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

faktycznie ale kary powinne byc wyzsze a co za tym idzie wiecej kontroli kierowcow czy nadal maja uprawnienia do prowadzenia pojazdow i to nie sa zadne bzdury wiem ze coraz wiecej takich osob jezdzi nic sobie z tego nie robiac zamiast czepiac sie ze ktos pije jedno piwo i wypisywac mandat to moze wzial sie jeden z drugim policjantow za prawdziwa i konkretna prace ktora przyniesie realne wyniki bezpieczenstwa na drogach w miescie i poza nim

zainteresowany

Anuluj