UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra, zostałem przekonany i oswiecony. Nie wiem co ja się kurna ciepłem tego Elbląga, przecież to cudne miasto z nowoczesnym przemysłem, kwitnące za komuny i teraz. Z nowatorska wizją rozwoju poprzez sadzenie buraków w specjalnej strefie ekonomicznej z parkiem technologicznym. Nawet jak się przekonałem te buraki posiadly zdolność pisania w internecie pod różnymi nickami. Co można poczytać w powyższej ich polemice.
BEZ ŚCIEM proszę