UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra, zostałem przekonany i oswiecony. Nie wiem co ja się kurna ciepłem tego Elbląga, przecież to cudne miasto z nowoczesnym przemysłem, kwitnące za komuny i teraz. Z nowatorska wizją rozwoju poprzez sadzenie buraków w specjalnej strefie ekonomicznej z parkiem technologicznym. Nawet jak się przekonałem te buraki posiadly zdolność pisania w internecie pod różnymi nickami. Co można poczytać w powyższej ich polemice.

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj