UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"nie jest..." z tym się zgodzę, ale był jednym z najlepiej rozwiającym się miastem lata 70-80. Olimpia za dobra na II ligę, a zachwile piszesz że jednak nie. To za dobra na tą ligę czy nie?? Bo jak się utrzymają (a w to wierzę) to będzie sukces. Poczytaj o rozwoju Eg. kiedy zbudowano najwięcej i jakich ul. w tym głównych. Liczba ludności i jej przyrost nie znaczy o rozwoju - zobacz Malbork czy Ostróda jak się rozwijają a ile mają mieszkańców.

Miejscowy

Anuluj