UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężko powiedzieć co dalej. Mało że z jednej strony to bagno olsztyńskiego, a z drugiej to, że sami wybralismy opcje tego co już było, w skrócie to wygląda tak:"nie ma inwestorów to zróbmy na modrzewinie za 370mln" pole uprawne. Do tego pogonilusmy z rady miejskiej jakas opcje pro społeczna, która jak była taka była to chociaż obniżki dla dojezdzajacych ZKM zrobiła i to znaczne jak to połączyć z dowodem rejestracyjnym. Elbląg ma tak bogatych mieszkancow, że nie da się kupić za jakieś tam śmieszne 50zl miesięcznie. Co dalej? POgonic w referendum cały ten skostnialy układ, wybrać młodych, preznych, którym zależy na dobru miasta.

Gosc1

Anuluj