UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z czego się cieszyć należy płakać. Włodarzy Elbląg miał zawsze słabych A teraz to tragedia .WROBEL który jest szczęśliwy gdyż ten podział mu odpowiada bo ten jegomość nie potrafi wstawić się za naszym miastem bo ma swój interes osobistą karierą. Buraki to dla niego pełnią życia. Elbląg dla niego to tylko przystanek. Pogonić to towarzystwo. Nowy podział administracyjny już niedługo.
Lalek