UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra, fajnie dyskutujecie o tym co było, ale co dalej?Na co liczymy i czy w ogóle na coś, jakieś wyjście z tego gdańsko-olsztyńskiego pata?
hd
No dobra, fajnie dyskutujecie o tym co było, ale co dalej?Na co liczymy i czy w ogóle na coś, jakieś wyjście z tego gdańsko-olsztyńskiego pata?
hd