UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra, fajnie dyskutujecie o tym co było, ale co dalej?Na co liczymy i czy w ogóle na coś, jakieś wyjście z tego gdańsko-olsztyńskiego pata?

hd

Anuluj