UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszesz nieprawdę, dlaczego kłamiesz? Podajesz Olsztyn? Te miasto już po wojnie stało się miastem woj. i nie było tak zniszczone. Więc argument, czemu Elbląg tak nie urósł jest śmieszny. Dlaczego tak ważny fakt przegspiles, może celowo zatailes. Dlaczego nic nie napiszesz o komunikacji tramwajowej które jest w naszym mieście od XIXw nieprzerwanie? W Olsztynie ja zlikwidowano i teraz na siłę ja reaktywuja. Przegapiłes czy znowu zatailes. Dodatkowo bardzo slaba wiedza na temat potencjału przemysłowego. Zamech to nie była średnia firma że średniego miasta. I to jest fakt niepodważalny. Nie ma Zamechu, ale na jego miejsce jest wiele firm w tym przewinęło się takie światowe koncerny jak ABB, Alstom, czy teraz GE. I. Znowu nie wiedziałeś, czy robisz to celowo tylko bez ściem proszę.

Obserwator.

Anuluj