UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czas najwyższy zacząć działać nie tylko pisząc komentarze czas wyjść na ulicę, ale nie pod flagami kodu czy czegokolwiek partyjnego, jako obywatele wyjść i zacząć demonstrować chęć odłączenia się od szuwarowa błotno-bagiennego jakim jest olsztyn tak piszę celowo z małej litery bo to jest dziura zabita dechami. Elblążanie zaczyna się tak ważny dla partii rok wyborczy, zmuśmy w końcu polityków aby zrobili coś raz dla naszego miasta.
el_blążanin