UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo średnie miasto?? Rozwiń tą myśl. Bo z tego co ja wiem to było bardzo prężnie działające miasto z firmami (produktami znanymi na całym świecie) ABB, Browar, Stocznia (w czasach świetności to gdańska podlegała pod elbląską). Z trójmiastem świetne połączenie jest od 3 mc, do Warszawy by było świetnie jeszcze troszkę brakuje.Gdzie są te centra handlu?? Ogrody?? Giełda koło "shell" i biedronki oraz lidle?? Czy może chińskie centra handlowe??. No i na co nam uczelnie które kształcą bezrobotnych?? A co do wyglądu miasta niestety musieli budować ponieważ gdyby nie budowali unia kochana by zabrała w formie kar ze 2 albo 3 razy więcej niż dała.

Miejscowy

Anuluj