UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodzi wykształceni mieszkańcy naszego miasta o ile tylko możliwe opuszczają Elbląg by pracować przeważnie w trójmieście Tutaj twierdza mozna tylko sprzedawać pietruszkę na rynku, Mam dwoje dzieci dwoje wnuków z tyt mgr -wykształcenie zawodowe troje pracuje w Gdanisku a syn w Warszawie na poważnym stanowisku. żadne powiedziało z nich, ze nie chce pracy w Olsztynie ani skorumpowanym przez Olsztyn Elblągu.

emerze-ga

Anuluj