UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dr. DRE - " Jak ktoś chce pracować, to w Eg. zarobi" he, he, zarobi GDZIE????? No jasne, zarobi ale dla właściciela firmy na nowy samochód, zapomniałem.
@Dr. DRE - " Jak ktoś chce pracować, to w Eg. zarobi" he, he, zarobi GDZIE????? No jasne, zarobi ale dla właściciela firmy na nowy samochód, zapomniałem.