UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dr. DRE - " Jak ktoś chce pracować, to w Eg. zarobi" he, he, zarobi GDZIE????? No jasne, zarobi ale dla właściciela firmy na nowy samochód, zapomniałem.


Anuluj