UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może tak jak we Francji. Załóżmy żółte koszulki i pod Urząd woj. Do olsztyna. Blokada póki nie przeniosą do Elbląga. Tak że 100tys. Ludzi to będzie siła!

Nabarykady

Anuluj