UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może tak jak we Francji. Załóżmy żółte koszulki i pod Urząd woj. Do olsztyna. Blokada póki nie przeniosą do Elbląga. Tak że 100tys. Ludzi to będzie siła!
Nabarykady
Może tak jak we Francji. Załóżmy żółte koszulki i pod Urząd woj. Do olsztyna. Blokada póki nie przeniosą do Elbląga. Tak że 100tys. Ludzi to będzie siła!
Nabarykady