UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może zróbmy transparenty typu. 20 lat zniewolenia, pooklejajmy szyby w autach i ruszmy na Olsztyn, będziemy jeździć po centrum w godzinach szczytu z prędkością 20 km/h wszystkimi pasami, tylko "zróbmy to po cichu" by Ol. był zaskoczony. Jedziemy??? Czy tylko się żalimy w necie a szkoda odwagi i pieniędzy na paliwo??
Ciekawski