UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja słyszałem od pewnego pana,związanego z PiS,że czeka nas nowa reforma administracyjna-województw ma być 8 do 10,a miastami wojewódzkimi mają być te,które mają powyżej 300 tys.mieszkańców,a Elbląg ma współtworzyć województwo razem z:Gdańskiem,Gdynią,Grudziądzem i Toruniem,Zalew Wiślany,jego polska część ma znaleźć się w jednym województwie.

Prestidigitator

Anuluj