UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam na uchwałę Rady miejskiej w sprawie podziału władzy w województwie. Rozkosznym będzie przyglądanie się wiciu radnych uwikłanych w olsztyńskie zależności. Spektakl będzie przedni.

hd

Anuluj