UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekam na uchwałę Rady miejskiej w sprawie podziału władzy w województwie. Rozkosznym będzie przyglądanie się wiciu radnych uwikłanych w olsztyńskie zależności. Spektakl będzie przedni.
hd
Czekam na uchwałę Rady miejskiej w sprawie podziału władzy w województwie. Rozkosznym będzie przyglądanie się wiciu radnych uwikłanych w olsztyńskie zależności. Spektakl będzie przedni.
hd