UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie pieprzenie. Na miejsce Zamechu jest wiele różnych spółek. Wieczna nostalgia z tym Zamechem. Obecnie to niemozliwe by 1 formie mogło poracowac tyle ludzi. Po pierwsze automatyzacja, komputeryzacji po drugie outsourcing. Teraz w Europie już niedługo nic się nie będzie produkować. Za wysokie koszty, jakieś śmieszne pakiety Co2. Wszystko pójdzie do Chin i Indii.
Realista1