UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteś wrozbita Maciejem? Umiesz przewidzieć przyszłość? W obniżenie wieku emerytalnego też nikt nie wierzył. Pożyjemy zobaczymy. A to że ktoś bierze się z tym projektem za bary, mimo przeciwności w postaci nagonki ze strony machiny i troli putinowskich już samo w sobie jest godne pochwały. W szegolnosci jeśli tu mieszkasz w Elblągu, który będzie głównym benificjentem. Jeśli nie port w wymiarze handlowym to przynajmniej turystycznym. Jeśli ktoś tego nie rozumie jest głupcem, albo sprzyja putlerowi.

Gosc1

Anuluj