UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety jako osoba 20 kilkuletnia wchodząca na rynek pracy Elblag nie jest w stanie nic mi zaoferowac. Wszedzie minimalna krajowa a jak ktoś znajdzie za 2000zl to trzyma się rękoma i nogami. Cos więcej? Jasne ale za 12 godzin dziennie + soboty ale chyba nie o to chodzi w życiu? Chcialbym tu zostać ale nie da rady tu żyć. Niestety ale mlodzi wyjezdzaja do trojmiasta, stolicy, za granice. Zaluje ze tak dlugo z tym wzlekalem bo liczylem ze coś sie zmieni. Ale nie. Politycy nic nie robią żeby się zmienilo. Oni patrzą tylko jak utrzymać swoje stolki, a ludzi maja gleboko w tylku.

mlody25

Anuluj