UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedyną stolicą jest Warszawa a olsztyn był dziura i będzie. A wszyscy w Elblągu przykładzie rękę by zachealac olsztyn i pozwalacie by nas elblazan i Elbląg tak traktowano.czy któryś z polityków postawił się olsztyniakom. Żaden. Walić olsztyn z nowym rokiem. Krótko.