UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyną stolicą jest Warszawa a olsztyn był dziura i będzie. A wszyscy w Elblągu przykładzie rękę by zachealac olsztyn i pozwalacie by nas elblazan i Elbląg tak traktowano.czy któryś z polityków postawił się olsztyniakom. Żaden. Walić olsztyn z nowym rokiem. Krótko.


Anuluj