Najważniejsze se Olimpia jest jeszcze w Elblągu chyba że też Olsztyn wchłonie do siebie Sza dok -kolegi
Najważniejsze se Olimpia jest jeszcze w Elblągu chyba że też Olsztyn wchłonie do siebie