UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
są bogatsi. .. .. zostając stolicą województwa zachowywali się jak grabieżcy. Wywozili z Elbląga wszystko co się dało, bez żenady. Wiedząc, że Elbląg jest głównym ich rywalem w regionie robią wszystko aby utrudniać rozwój miasta.
EEEEEEeeeeeee