UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

są bogatsi. .. .. zostając stolicą województwa zachowywali się jak grabieżcy. Wywozili z Elbląga wszystko co się dało, bez żenady. Wiedząc, że Elbląg jest głównym ich rywalem w regionie robią wszystko aby utrudniać rozwój miasta.

EEEEEEeeeeeee

Anuluj