UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni przedmówcy, a moze ktoś coś napisze o książce?A moze nikt nie czytał? Czepiamy sie słowek, wypowiadamy na tematy o których nic albo niewiele wiemy, a głowny temat to książka. .. .. świetnie napisana, bardzo szczegółowa, kawał dobrej historii. Ja juz czekam na druga część i kolejne książki tej autorki


Anuluj