UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety obecny prezydent bardzo stara się pokazać swoją wyższość ponad nami - mieszkańcami. Pokazał to już niejednokrotnie, choćby w sytuacjach : ciepła, wiaduktu, basenu etc a teraz długu. Złudne jest myślenie Pana Wróblewskiego, że wie lepiej i może decydować z góry co będzie dla nas dobre, bądź lepsze. Ta sytuacja pokazuje tylko jak bardzo W. W zależy na swoim wizerunku. Liczy się dla niego to, że podczas swojej kadencji pozyskuje środki unijne, No jakiego mamy zdolnego prezydenta Oh co za geniusz i może w postaci inwestycji gloryfikować swoją kadencję. Co tam, że zadłuża kolejne pokolenia, przecież wie lepiej. .Nie widzi tylko, że działa na swoją indywidualną korzyść a mieszkańcom szkodzi. Dość propagandy.
Zbulwersowany