UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oho na zero.mialem wyjsc w wieku 89 lat,a tak bede Musial zyc do 126 lat,no ale w Warszawie moga to czemu nie w Elblagu? Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj