UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oho na zero.mialem wyjsc w wieku 89 lat,a tak bede Musial zyc do 126 lat,no ale w Warszawie moga to czemu nie w Elblagu? Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Oho na zero.mialem wyjsc w wieku 89 lat,a tak bede Musial zyc do 126 lat,no ale w Warszawie moga to czemu nie w Elblagu? Garbusiarz cyklista
Zbyszek1