UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
p. Wróblewski radnych KO wykorzysta, by w dogodnym dla siebie czasie im podziękować. Bo on już myśli o następnej kadencji - taki jest pewniak -, ale może się zdarzyć że onej nie dociągnie.
kiki
p. Wróblewski radnych KO wykorzysta, by w dogodnym dla siebie czasie im podziękować. Bo on już myśli o następnej kadencji - taki jest pewniak -, ale może się zdarzyć że onej nie dociągnie.
kiki