UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

p. Wróblewski radnych KO wykorzysta, by w dogodnym dla siebie czasie im podziękować. Bo on już myśli o następnej kadencji - taki jest pewniak -, ale może się zdarzyć że onej nie dociągnie.

kiki

Anuluj