UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A myślałem że KO jest rozsądne, ale "grają" jak im włodarz dyryguje. A PWM nie pamięta jak zadłużano Elbląg za czasów pana Słoniny i on był w tej ekipie?

wicia

Anuluj