UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A myślałem że KO jest rozsądne, ale "grają" jak im włodarz dyryguje. A PWM nie pamięta jak zadłużano Elbląg za czasów pana Słoniny i on był w tej ekipie?
wicia
A myślałem że KO jest rozsądne, ale "grają" jak im włodarz dyryguje. A PWM nie pamięta jak zadłużano Elbląg za czasów pana Słoniny i on był w tej ekipie?
wicia